dynamický rast

vzhľad a dizajn

kvalita priestorov


1999

Našim prvotným portfóliom bola polyfunkčná budova (Carlo Centrum), kde sídli terajšia pobočka Tatrabanky.
Prvá etapa výstavby centra sa ukončila v máji roku 2005 a v budove sa čoskoro usadili prvé kancelárie a obchody. 

Prístavbou ukončenou v roku 2006 získalo Samaria Centrum juhovýchodné krídlo, kde sa dnes nachádza vstup do hotela a do reštaurácie.

Nadstavbou 3. nadzemného podlažia juhovýchodného krídla budovy Samaria Centra vznikli priestory pre vytvorenie elegantného hotela, ktorý otvoril svoje brány v decembri roku 2007.

Ponúka pohodlie a harmóniu, priateľské a príjemné prostredie. V 8 izbách, 2 malých a 2 veľkých apartmánoch poskytuje ideálne priestory pri pracovných cestách, rodinných alebo priateľských stretnutiach.

viac informácií nájdete tu:

                                

Po úspešnej sérii  výstavby nebytových priestorov, sa nám v roku  2011 -2013 podarilo zrealizovať  už dlhšie plánovaný projekt prvého bytového domu na Čilistovskej ulici v Šamoríne.

Celý komplex sa skladá z 51 bytov a 9 obchodných priestorov, ku ktorým sú zabezpečené aj parkovacie státia, tak v uzavretom dvore ako aj priamo pred bytovým domom. 

Aktuálnu ponuku voľných bytov a posledných 2 nebytových príestorov najdete na www.samorin.com.

Neustály rozvoj nášho mesta spôsobil dopyt po ďalších službách, čo bolo dôvodom na realizáciu nového projektu a to nadstavby Samaria Centra a rozšírenia hotelových služieb.

Uvedený projekt automaticky požadoval aj rozšírenie ďalších parkovacích kapacít, čo sa nám podarilo o nových 19 státi priamo pred komplexom. 

Kontakt


Bratislavská 100/C, D
931 01 Šamorín

+421 907 985 860
OZ - Bambino 


Euragency, spol s r. o. je hlavným sponzorom občianskeho združenia Bambino, ktoré pomáha  v liečbe detí s respiračnými ochoreniami liečených na Klinike detskej pneumologie a ftizeológie v Podunajských Biskupiciach.